Gaminame dvitėjines sijas,gegnes,sienų statramščius.

Rinkoje ypač vertinamos dvitėjinių sijų sistemos stogų, perdangų ir sienų konstrukcijoms STEICOjoist ir STEICOwall. Pagrindinė dvitėjinių sijų gamybos medžiaga yra mediena. Juostos gaminamos iš techniškai džiovintos, rankiniu būdu išrūšiuotos ir pašalinus defektus, mikrodygiais sujungtos spygliuočių medienos, kuri užtikrina aukštą kokybę ir leidžia išlaikyti nustatytus atsparumo parametrus. Naudojant sijas, galima ekonomiškai pastatyti vadinamojo pasyviojo namo konstrukciją arba rekonstruoti, renovuoti jau esamą pastatą.Dvitėjės sijos I-BEAM yra universalūs konstrukciniai elementai,naudojami namo sienų,perdangos ir stogo konstrukcijose.Sijų I-BEAM sienutė gaminama iš sertifikuotos  OSB-3 plokštės, o lentynos - iš medinių sertifikuotu C-24 klasės tašų.Dvitėjės sijos I-BEAM yra tikslių matmenų, tvirtos ir lengvos. Jos nesideformuoja laikui bėgant kaip įprastos medinės sijos.

Kadangi naudojant I-BEAM galima pašalinti ,šalčio tiltelius", sumažėja investicijos ir einamosios išlaidos, susijusios su pastato apšiltinimu. Sijos sienelė aukšta, todėl joje galima sumontuoti įvairias inžinerines sistemas.

Dvitėjės sijos yra gana lengvos palyginti su gelžbetoninėmis ar medinėmis, todėl jas montuojant sutaupoma laiko, nereikia papildomos technikos tad jas lengva naudoti, idealiai tinka atliekant perstatymus, kuriuose numatyti konstrukcijos storio apribojimai
Pastovi medžiagos drėgmė garantuoja stabilius matmenis.
Didelė laikomoji geba ir tarpatramio plotas, maksimalus – iki 10 metrų.
Labai maži leidžiamieji matmenų nuokrypiai.
Pastate lengva montuoti technines sistemas, skersai nutiesti būtinas komunikacijas
.

Gaminame centimetrų tikslumu todėl nereikės nieko pjaustyti ir permokėti papildomai. Esant Jūsų pageidavimui galime supjauti kampus.

Išrašome sąskaitas-faktūras.

Produkcija pristatome visoje Lietuvoje.